Chanteclair (7)

Chanteclair
Сортувати по:
Фільтр

Немає на складі

Швидке замовлення

Універсальний засіб: обезжириватель, засіб для виведення плям, очищувач. Виводить плями з одягу перед пранням. Ефективно знежирює. Очищає від накипу і бруду. З ароматом лимона. Підходить як для домашнього, так і для професійного використання. Знежирює і ефективно очищає всі дрібні поверхні, такі як духовки і плити, слайсери, витяжки, робочі поверхні, жалюзі, механічні деталі, механізми. Виводить плями з одягу перед пранням.

Немає на складі

Швидке замовлення

Універсальний засіб: обезжириватель, засіб для виведення плям, відбілювач. Виводить плями хлором з одягу перед пранням. Ефективно знежирює і дезінфікує. Очищає від накипу і бруду. З ароматом марсельського мила. Підходить як для домашнього, так і професійного використання. Знежирює і ефективно очищає всі дрібні поверхні, такі як духовки і плити, слайсери, витяжки, робочі поверхні, жалюзі, механічні деталі, механізми. Виводить плями з одягу перед пранням.

Немає на складі

Швидке замовлення

Універсальний засіб: обезжириватель, засіб для виведення плям, очищувач. Виводить плями з одягу перед пранням. Ефективно знежирює. Очищає від накипу і бруду. З ароматом марсельського мила. Підходить як для домашнього, так і для професійного використання. Знежирює і ефективно очищає всі дрібні поверхні, такі як духовки і плити, слайсери, витяжки, робочі поверхні, жалюзі, механічні деталі, механізми. Виводить плями з одягу перед пранням.

Немає на складі

Швидке замовлення

Універсальний засіб для будинку. Виводить плями з одягу, знежирює, видаляє накип і використовується для прибирання ванної кімнати і кухні. Спрей-625 мл. З ароматом лаванди. Знежирює і ефективно очищає всі дрібні поверхні, такі як духовки і плити, слайсери, витяжки, робочі поверхні, жалюзі, механічні деталі, механізми. Виводить плями з одягу перед пранням. Підходить як для домашнього, так і для професійного використання.

Немає на складі

Спрей для дезінфекції поверхонь. Не містить хлору. Для дезінфекції місць приготування, прийому і зберігання їжі, холодильника, ванної кімнати. Відповідає європейському стандарту EN13697: 2001. Ефективний для боротьби з мікробами типу E.coli (кишкова паличка), Salmonella, Listeria (живе в харчових продуктах) і MRSA (золотистий стафілокок).
Може використовуватися в хірургічних відділеннях.

Немає на складі

Видаляє бруд, вапняні і мильні відкладення. Завдяки спеціальній формулі, збагаченої винним оцтом, він легко справляється з видаленням вапняних відкладень і перешкоджає їх подальшої освіти. Застосовується при чищенні душових кабін, раковин, умивальників. Ідеально підходить для чищення акрилових і пластикових поверхонь. Спосіб застосування: розпорошити засіб на поверхню, що очищається на відстані 30 см. Через 3-5 хвилин ретельно змити водою з використанням м'якої губки.

Немає на складі

Видаляє бруд, вапняні, мильні відкладення і іржу. Завдяки спеціальній формулі, він легко справляється з видаленням вапняних відкладень, іржі і перешкоджає їх подальшої освіти. Застосовується при чищенні душових кабін, раковин, умивальників. Ідеально підходить для чищення акрилових і пластикових поверхонь. Спосіб застосування: розпорошити засіб на поверхню, що очищається на відстані 30 см. Через 3-5 хвилин ретельно змити водою з використанням м'якої губки.

Переглянути всі