Denk Mit (118)

Denk Mit
Сортувати по:
Фільтр

Немає на складі

Швидке замовлення

Кількість - 20шт. Вологі серветки для миття скла. Швидко і легко очищають вікна, дзеркала, скляні столики, вікна автомобіля та інші гладкі поверхні. Такий бруд, як жир, нікотин, пил і відбитки пальців, можна легко видалити за допомогою серветки. Спеціальні інгредієнти зменшують повторне забруднення.

Немає на складі

Швидке замовлення

Кількість - 50 шт. Вологі універсальні серветки для прибирання всіх поверхонь, які можна мити. З приємним свіжим ароматом. Гігієнічна чистота вдома та в дорозі. Підходить для всіх поверхонь, які можна мити. Серветки біорозкладні.

Немає на складі

Швидке замовлення

Кількість - 50 шт. Вологі універсальні серветки для прибирання. З ароматом кавуна. Ефективна миюча формула потужно очищає поверхні, які можна мити, одним протиранням. Серветки біорозкладні. Попередження: не використовуйте на пофарбованих або дуже чутливих поверхнях (наприклад, акрилове скло), полірованому або необробленому дереві, пробці, текстилі, оббивці або килимах. Не використовуйте на чутливих до алкоголю поверхнях, таких як рідкокристалічні або плазмові екрани. Не викидайте використані серветки в унітаз.

Немає на складі

Швидке замовлення

Кількість - 50 шт. Вологі універсальні серветки для прибирання. З ароматом лайма та базиліка. Ефективна миюча формула потужно очищає поверхні, які можна мити, одним протиранням. Серветки біорозкладні. Попередження: не використовуйте на пофарбованих або дуже чутливих поверхнях (наприклад, акрилове скло), полірованому або необробленому дереві, пробці, текстилі, оббивці або килимах. Не використовуйте на чутливих до алкоголю поверхнях, таких як рідкокристалічні або плазмові екрани. Не викидайте використані серветки в унітаз.

Немає на складі

Швидке замовлення

Не містить синтетичних барвників. Без парфумів і барвників. Без консервантів. Посудомийний порошок Denkmit забезпечує легке відкриття за допомогою вбудованого носика, ідеальне дозування, а потім легке закриття упаковки. Навіть із стійкими забрудненнями він забезпечує оптимальний результат очищення та дбайливо ставиться до посуду. Функція солі та ополіскування забезпечує блискучий блиск і запобігає утворенню водних плям і відкладень вапняного нальоту. Порошок має вбудований захист скла, який зменшує помутніння, викликане частим миттям (корозія скла). Дозування можливе за ступенем забруднення та на власний розсуд. 

 

Немає на складі

Швидке замовлення

З активним хлором. В комплекті дві підвіски.Термін дії комплекту з двох підвісок до 3 тижнів. Основна функція підвіски дезінфекція і нейтралізація запаху. Захищає від повторного забруднення. Хлорний змивач для туалету Denkmit активно забезпечує потужне очищення та свіжий аромат у багатьох випадках. Комбінація активних інгредієнтів надійно запобігає утворенню бруду, викликаного вапняним нальотом і нальотом сечі, і надає унітазу тривалу свіжість при кожному змиванні.

 

Немає на складі

Швидке замовлення

Подвійний аромат.  Перед полосканням: аромат троянди. Після полоскання: аромат лічі. В комплекті дві підвіски.Термін дії комплекту з двох підвісок до 3 тижнів. Чистота під час кожного циклу змивання. Захищає від повторного забруднення. Ароматичний блок для туалету Denkmit Magic Twist забезпечує потужне очищення та змінює свій аромат при кожному змиванні - перед змиванням пахне квітучими трояндами, після змивання розкривається аромат фруктового лічі. Крім того, поєднання активних інгредієнтів надійно запобігає утворенню бруду від вапняного нальоту та сечового нальоту, усуває відкладення та забезпечує тривалу свіжість.

 

Немає на складі

Швидке замовлення

Аромат океану.В комплекті дві підвіски.Термін дії комплекту з двох підвісок до 3 тижнів. Підвіска 3 в 1: захист від вапняного нальоту, крафт-піна, нейтралізує запахи. Ароматичний блок для туалету Lemon Splash від Denkmit забезпечує пінисте очищення та свіжий аромат океану, який нейтралізує запахи. Поєднання активних інгредієнтів запобігає утворенню бруду від вапняного нальоту та накипу сечі та забезпечує гігієнічну чистоту під час кожного циклу прання.

Немає на складі

Швидке замовлення

Аромат цитрусу. В комплекті дві підвіски.Термін дії комплекту з двох підвісок до 3 тижнів. Підвіска 3 в 1: захист від вапняного нальоту, крафт-піна, нейтралізує запахи. Ароматичний блок для туалету Lemon Splash від Denkmit забезпечує пінисте очищення та свіжий аромат цитрусу, який нейтралізує запахи. Поєднання активних інгредієнтів запобігає утворенню бруду від вапняного нальоту та накипу сечі та забезпечує гігієнічну чистоту під час кожного циклу прання.

Немає на складі

Швидке замовлення

Аромат цитрусу. В комплекті 3 гелевих блока. Термін дії комплекту з трьох блоків до 5 тижнів. Підвіска 3 в 1: ароматизує повітря, слідкує за гігієною унітазу, запобігає накопиченню бруду через вапняний наліт і сечовий камінь.

Немає на складі

Швидке замовлення

Аромат океану. В комплекті 3 блока. Термін дії комплекту з трьох блоків до 5 тижнів. Підвіска 3 в 1: ароматизує повітря, слідкує за гігієною унітазу, запобігає накопиченню бруду через вапняний наліт і сечовий камінь.

Немає на складі

Швидке замовлення

Об'єм – 1 літр. З ароматом цитрусових. Універсальний засіб ефективно очищає всі поверхні, що миються. Активна формула видаляє стійкі забруднення та забезпечує чистоту та сяючий блиск. Після миття залишає захисне покриття, що запобігає швидкому забруднення.

Немає на складі

Швидке замовлення

Об'єм – 1 літр. З квітковим ароматом. Універсальний засіб ефективно очищає всі поверхні, що миються. Активна формула видаляє стійкі забруднення та забезпечує чистоту та сяючий блиск. Після миття залишає захисне покриття, що запобігає швидкому забруднення.

Немає на складі

Швидке замовлення

Флісові багатофункціональні рушники. Кількість 4 штуки. Виготовлені з високоякісного вбирає флісу. Можна використовувати як в сухому, так і в мокрому стані. Універсальність: підлогу, кухня, ванна. Мають високу всмоктуючою здатністю, зносостійкість і високим рівнем вбирання бруду.

Немає на складі

Швидке замовлення

Кількість 2 губки. Губки Trio від Profissimo мають практичну тришарову технологію. Ретельно очищаєте поверхні, стійкі до подряпин, за допомогою міцного флісу для чищення. Високопоглинаюча целюлозна сторона підходить для полоскання, протирання та післясушіння, прошарок з піни забезпечує оптимальний ефект піноутворення. Спеціальна форма губки дозволяє легко чистити важкодоступні місця.

 

Немає на складі

Швидке замовлення

Універсальні м'які і безворсові рушники 6 штук в різному кольорі. Призначені для очищення жирних і брудних кухонних поверхонь. Мають хороші вбираючі властивості, матеріал зносостійкий. Практичні в сухому і у вологому стані. Суміш не містить хімічні засоби для чищення.

Немає на складі

Швидке замовлення

Квітковий аромат. Вага - 275г. Гранули містить в 9 разів більше парфумерії, ніж звичайний кондиціонер і починають працювати на початку прання, запах проникає в тканину повільно з плином часу. Гранули потрібно засипати в барабан перед пранням. Без фосфатів і формальдегідів. Безпека кошти підтверджена дерматологічними тестами. Для всіх видів тканин.

Немає на складі

Швидке замовлення

Аромат Небесна Свіжість. Гранули містить в 9 разів більше парфумерії, ніж звичайний кондиціонер і починають працювати на початку прання, запах проникає в тканину повільно з плином часу. Гранули потрібно засипати в барабан перед пранням. Без фосфатів і формальдегідів. Безпека кошти підтверджена дерматологічними тестами. Для всіх видів тканин.

Немає на складі

Швидке замовлення

Об'єм - 500 мл. Безфосфатний гель для миття посуду. На 53% складається з рослинної основи. Не викликає алергію і роздратування шкіри, без барвників, консервантів з приємним ароматом гранат. Економний-3 мл на 5 літрів води. Безпека гарантує наявність єворосертифікатів: Ecolable, Bitrix, Blue Angel.

Немає на складі

Швидке замовлення

Об'єм - 500 мл. На натуральній основі. Концентрат. Економний-3 мл на 5 літрів води. Не викликає алергію і роздратування шкіри. Без ароматизаторів і барвників. Безпека гарантує наявність єворосертифікатів: Ecolable, Bitrix, Blue Angel.

Немає на складі

Швидке замовлення

Універсальний засіб для прибирання ванної кімнати і кухні. На основі оцту з ароматом яблука. Застосовується для очищення від вапняних відкладень умивальників, душових кабін, кахлю. Застосування: вологою губкою нанести засіб нерозбавленим, після нанесення протерти поверхню губкою без кошти. Для профілактичного очищення потрібно 50 мл (3-5 столові ложки) на 5 літрів води. Не застосовують на мармурі, пористих поверхнях та інших сприйнятливих до кислоті матеріалах. Має захист Bitrex - випадкове проковтування дітьми.

Немає на складі

Швидке замовлення

засіб для чищення меблів Denkmit. засіб для меблів денкміт. кращий засіб від пилу. чистка меблів.

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Гипоалергенний. Безфосфатний. Без консервантів і ароматизаторів. Не сушить шкіру рук, не викликає роздратування. Економний 2 мл на 5 літрів води. Підходить для миття дитячого посуду. Пройшов тестування в німецькій асоціації алергіків і астматиків DAAB. Ризик алергічних реакцій у зв'язку з його використанням зведений до мінімуму. Сертифікат DAAB гарантує безпеку і гіпоалергенність.

Немає на складі

Швидке замовлення

Для сухої і чутливої шкіри. З додаванням алое вера. Не викликає алергію і роздратування шкіри. Економний-3 мл на 5 літрів води. Безфосфатний.

Немає на складі

Швидке замовлення

Кількість-6 штук. Зроблені з щільного поролону. Довговічні і зносостійкі. Призначені для мийки каструль, сковорідок і стійких до подряпин поверхонь з нержавіючої сталі.

Немає на складі

Швидке замовлення

Безфосфатний гель для кольорових речей. На 52% складається з рослинної основи. Не викликає алергію, без барвників, консервантів з приємним квітковим ароматом. Температурний режим 20-60 С. Кількість прань-23 (дозування 65 мл на 4-5 кг білизни). Підходить для ручного і для машинної прання. Є ефективним при низьких температурах. Має три європейських сертифіката безпеки для людини: Ecolable, Bitrix, Blue Angel. Це м'яка і міцна упаковка ємністю 1,5 літра. До складу входить: біорозкладаний концентрат, антикальком, засіб для виведення плям. Безпечний і гіпоалергенний гель для прання. Може застосовуватися для прання дитячої білизни.

Немає на складі

Швидке замовлення

Аерозоль з з квітковим ароматом. Об'єм-300мл. Перед використанням струсити. Не наносити на речі. Людям страждаючим від алергії потрібно бути обережними. Продукт не містить тваринних добавок.

Немає на складі

Швидке замовлення

Таблетки для чистоти та тривалого терміну служби посудомийної машини. Кількість - 3 капсули. Застосовується безпосередньо в посудомийній машині в процесі миття посуду. Ефективно видаляє жир і бруд. Усуває неприємні запахи. Рекомендації: використовуйте один раз на місяць; для оптимального очищення виберіть програму з максимально можливою температурою. Не застосовуйте на короткій програмі. Застосування: сухими руками покласти капсулу на дно посудомийної машини; завантажити посуд; додати відовідні засоби для миття; обрати цикл мийки з максимальною температурою. Склад капсули не шкідливий для посуду, тому може використовуватися разом під час процесу миття.

Немає на складі

Швидке замовлення

DenkMit Color предназначен для стирки цветного белья. Порошок на 40 стирок. Температурный режим 20-60 С. Имеет приятный, нейтральный аромат. В состав входит: концентрат порошка, антикальк, пятновыводитель, защита цвета.

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Концентрат для видалення вапняного нальоту і мильних плям. Змінна ємність до очищувачу Denkmit Badreiniger. Об'єм-500 мл. Спосіб застосування: розпорошити засіб на поверхню, що очищається на відстані 30 см. Через 3-5 хвилин ретельно змити водою з використанням м'якої губки. Має захист Bitrex - випадкове проковтування дітьми.

Немає на складі

Швидке замовлення

Бесфосфатный гель для стирки. Объем - 1,5 л. Не вызывает аллергию, без красителей, консервантов с приятным цветочным ароматом. Подходит для стирки детских вещей. На 47% состоит из органической основы. В состав входит: биоразлагаемый концентрат геля, антикальк, пятновыводитель. Температурный режим 20-95 С.

Немає на складі

Швидке замовлення

Порошок DenkMit предназначен для стирки универсального белья. Рассчитан на 20 стирок. Температурный режим 20-95С. Имеет приятный, нейтральный аромат. В состав входит: концентрат порошка, антикальк, пятновыводитель.

Немає на складі

Швидке замовлення

Вага- 1,35 кг (кількість прань-18). Безфосфатний порошок для прання дитячих речей. Температурний режим 30- 95С. Кількість прань-18. Застосовується з самого народження. У його складі відсутні барвники, ароматизатори, консерванти, фосфати і фосфонати. Все те, що шкодить здоров'ю дитини і викликає алергію. DenkMit Ultra Sensitive пройшло тестування в німецькій асоціації алергіків і астматиків DAAB. Ризик алергічних реакцій у зв'язку з його використанням зведений до мінімуму. Сертифікат DAAB гарантує безпеку і гіпоалергенність.

Немає на складі

Швидке замовлення

Порошок DenkMit Tropical Garden призначений для прання кольорових тканин. Захищає кольори тканини від вимивання. З квітковим ароматом. Розрахований на 20 прань (вага 1,35 кг). Температурний режим 20-60С. Засіб має високу миючу і плямовивідну здатністю, а також розгладжує натягнуті і пошкоджені волокна, що містять бавовну. До складу входить: концентрат порошку, антикальк для деталей пральної машини і ефективний засіб для виведення плям "Анти-плями" - виводить плями при низьких температурах. Підходить як для ручного, так і для машинного прання. Є ефективним при низьких температурах. Дозування-65 грам на 4-5 кг білизни.

Немає на складі

Швидке замовлення

Розрахований на 100 циклів. Економне рішення для чистоти вашого посуду. Видаляє сильні забруднення без шкоди для посуду і декору. Забезпечує блиск, чистоту скла і столових приладів. Використання солі та ополіскувача - обов'язкові.

Немає на складі

Швидке замовлення

Кількість-40 штук. Трикомпонентні таблетки: ополіскувач, миючий засіб і спеціальна сіль. Ефективно видаляють жир, плями кави і чаю; підходять для коротких програм, починаючи діяти при температурі 40 градусів; мають сіль і ополіскувач; захищають елементи посудомийної машини від корозії. Підходять для срібла. Не вимагають додаткових добавок (при середній жорсткості води).

Немає на складі

Швидке замовлення

Гель DenkMit предназначен для стирки цветных тканей. Рассчитан на 20 стирок. Температурный режим 20-60С. Имеет легкий, ненавязчивый аромат. В состав входит: концентрат геля, антикальк, пятновыводитель, ополаскиватель и формула "анти-пятна".

Немає на складі

Швидке замовлення

Гель DenkMit предназначен для универсальной стирки. Рассчитан на 20 стирок. Температурный режим 20-95С. Имеет легкий, ненавязчивый аромат. В состав входит: концентрат геля, антикальк, пятновыводитель, ополаскиватель и формула "анти-пятна".

Немає на складі

Швидке замовлення

Гель призначений для прання синтетики і спортивного текстилю. Дбайливо відпирає вироби з віскози, еластану, поліестеру, стрейча. Зберігає структуру мікромембранних волокон. Усуває неприємний запах з спортивного одягу. Має захист Bitrex - випадкове проковтування дітьми. Ємність-1,5 літра (35 прань). Температурний режим 20-60С.

Немає на складі

Швидке замовлення

Засіб для миття вікон без розводів. Рідина для вікон не має запаху. Об'єм - 1 літр. Створює захисну плівку, яка зменшує швидкість повторного забруднення. Миючий засіб для вікон має водовідштовхувальний ефект і покриття антивідблиску. Суміш не містить: барвники, латекс, духи.

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Об'є́м - 1л. Містить апельсиновий віск. Він забезпечує тривалий блиск і відштовхує бруд. Це універсальний миючий засіб для миття: керамічної плитки, лінолеуму і паркету. Після мийки залишає захисне покриття, що запобігає швидкому забрудненню. Вказівки щодо застосування: додайте 2 ковпачка (60 мл) на 5 літрів теплої води. Мити чистої шваброю, губкою або тканиною. Видаліть зайву рідину і дайте висохнути. Увага: не використовуйте на поверхнях, які не призначенні для миття, килимах і тканинах.

Немає на складі

Швидке замовлення

На 50% складається з рослинної основи. Без аромату. Не викликає алергії. Видаляє вапняні відкладення і мильні плями. Застосовується на всіх миючих поверхонь: акрил, кераміка, метал, пластик. Має антибактеріальну властивість, вбиває грибки.

Немає на складі

Швидке замовлення

Об `єм 500 мл. Видаляє бруд, вапняні відкладення, мильні плями. Застосовується для очищення душових кабін, раковин, умивальників. Використовується на всіх миючих поверхнях: акрил, кераміка, метал, пластик. Має антибактеріальну властивість, вбиває грибки.

Немає на складі

Швидке замовлення

Видаляє бруд, вапняні відкладення, мильні плями. Об `єм 1 літр. Застосовується при чищенні душових кабін, раковин, умивальників. Ідеально підходить для очищення акрилових і пластикових поверхонь. Спосіб застосування: розпорошити засіб на поверхню, що очищається на відстані 30 см. Через 3-5 хвилин ретельно змити водою з використанням м'якої губки. Має захист Bitrex - випадкове проковтування дітьми.

Немає на складі

Швидке замовлення

Туалетний блок для унітазу 3 штуки. З ароматом польових квітів. При кожному зливі забезпечує гігієнічну чистоту, нейтралізує запахи і надає приємний аромат. Регулярне використання запобігає утворенню відкладень під впливом води і сечі.

Немає на складі

Швидке замовлення

DenkMit Color предназначен для стирки цветного белья. Порошок на 20 стирок. Температурный режим 20-60 С. Имеет приятный, нейтральный аромат. В состав входит: концентрат порошка, антикальк, пятновыводитель, защита цвета.

Немає на складі

Швидке замовлення

Гіппоалергенний ополіскувач. Без аромату. Усуває 99% вірусів, бактерій і грибків вже при 15 градусах води. Може застосовуватися в салонах краси. Підходить для прання, як білого так і кольорового білизни. Також застосовується при пранні дитячої білизни. Без консервантів. Мірна ємність-ковпачок 33мл. Одна прання-2,5 ковпачка, 83 мл. Для ручного прання-50мл.

Немає на складі

Швидке замовлення

Гіппоалергенний ополіскувач. З приємним ароматом. Усуває 99% вірусів, бактерій і грибків вже при 15 градусах води. Може застосовуватися в салонах краси. Підходить для прання, як білого так і кольорового білизни. Також застосовується при пранні дитячої білизни. Без консервантів. Мірна ємність-ковпачок 33мл. Одна прання-2,5 ковпачка, 83 мл. Для ручного прання-50мл.

Немає на складі

Швидке замовлення

Упаковка-22 капсули. Еквівалентно 4,5 кг прального порошку. Для універсальної прання. Температурний режим: 20-90С. До складу входить: концентрований гель, антикальком, засіб для виведення плям, ополіскувач з приємним ароматом.

Немає на складі

Швидке замовлення

Чистячі блоки для бачка унітазу з функцією Синя вода. Для очищення і дізінфекціі бачка від бруду, видалення сечового каменю. При кожному зливі забезпечує гігієнічну чистоту, нейтралізує запахи. Регулярне використання запобігає утворенню відкладень під впливом води і сечі.

Немає на складі

Швидке замовлення

Туалетний блок для унітазу Синя вода. З цитрусовим ароматом. При кожному зливі забезпечує гігієнічну чистоту, нейтралізує запахи і надає приємний аромат. Регулярне використання запобігає утворенню відкладень під впливом води і сечі.

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Серветки для прання кольорових тканин. Кількість-50 штук. Призначені для захисту від линьки при спільній прання світлих і кольорових тканин. Запобігають фарбування речей, зберігають кольори яскравими.

Немає на складі

Швидке замовлення

Аерозоль з ароматом троянди. Об'єм-300мл. Перед використанням струсити. Не наносити на речі. Людям страждаючим від алергії потрібно бути обережними.

Немає на складі

Швидке замовлення

Туалетний блок для унітазу Синя вода. З квітковим ароматом. При кожному зливі забезпечує гігієнічну чистоту, нейтралізує запахи і надає приємний аромат. Регулярне використання запобігає утворенню відкладень під впливом води і сечі.

Немає на складі

Швидке замовлення

Туалетний блок для унітазу Синя вода. З морським ароматом. При кожному зливі забезпечує гігієнічну чистоту, нейтралізує запахи і надає приємний аромат. Регулярне використання запобігає утворенню відкладень під впливом води і сечі.

Немає на складі

Швидке замовлення

Активна піна Denkmit для килимів і оббивки. Видаляє бруд, захищає від повторного забруднення і освіжає кольори.

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Плямовивідник з волової жовчю. Органічний засіб для усунення забруднень різного походження та ступеня складності. До складу входять ензими волової жовчі, які діють як природний засіб для виведення плям. Маса-250 грам. Застосування: cмoчітe іздeліe вoдoй, нанесіть невелику кількість гелю, ocтaвьтe нa 5 xвилин мaкcимyм,, протріть щіткою, a зaтeм xopoшo пpoпoлocнітe або oтпpaвьтe бeльe в cтіpaльнyю мaшінy. He coдepжіт вpeдниx xімічecĸіx вeщecтв. He визивaeт paздpaжeнія і aллepгічecĸіx peaĸцій.

Немає на складі

Швидке замовлення

Жовчний мило - органічний плямовивідник для усунення забруднень різного походження та ступеня складності. Πoдxoдіт для людeй c чyвcтвітeльнoй ĸoжeй, дeтeй, бepeмeнниx жeнщін.
Вага-100 грам. Застосування: cмoчіть теплою вoдoю, руками обробіть забруднену поверхню після цього добре ополосніть. Якщо забруднення сильне  - нaмильтe поверхню, попередньo cмoчивши вoдoю, залиште нa 15 xвилин мaкcимyм, a після xopoшo пpoпoлocніть або отправте білизну в пральну мaшінy. Склад: 30% мила пальмового масла і кокосового жиру, 5% коров'ячої жовчі, ароматизатор. He містить шкідливих xімічних елементів. He визиває роздратування і aллepгічних peaĸцій.

Немає на складі

Швидке замовлення

Без хлору. Безфосфатний. Спеціальний засіб для миття паркету та дерев'яних підлог. З додаванням карнаубского воску-зберігає корисні властивості деревини. Об'єм-1л. Швидко сохне і не залишає розводів.

Немає на складі

Швидке замовлення

Упаковка-22 капсули. DenkMit 3in1 Aktiv капсули для прання кольорових тканин. Капсула складається з трьох частин: гель для прання, захист білизни і пральної машини, ополіскувач з приємним ароматом. Виводять плями і роблять одяг яскравіше. Одна капсула на 4-6 кг забрудненої білизни. Підходить як для ручного, так і для машинного прання. Зручні фіксатори, що не відкриє дитина. Після прання залишається легкий аромат.

Немає на складі

Швидке замовлення

Спеціальний засіб для миття ламінату і коркового покриття. Об'єм-1л. Спеціальний склад не залишає розводів; захищає від проникнення вологи; швидко сохне після збирання.

Немає на складі

Швидке замовлення

Призначені для прибирання по дому. Рушники виготовлені на 70% з віскози і 30% поліестеру. Можуть стиратися в пральній машині при температурі 60 ° C.

Немає на складі

Швидке замовлення

Губка для вологого прибирання. Кількість 5шт. Склад-100% целюлозно-бавовняна суміш. Розмір 18 х 20 см при товщині 5 мм. Можна прати при температурі 60 ° С. Призначені для очищення вологих поверхонь на кухні. Суміш не містить хімічні засоби для чищення. Не залишають розводів.

Немає на складі

Швидке замовлення

Приємний аромат лимона. Велика ємність. Не викликає алергію. Економний-5 мл на 5 літрів води. Безфосфатний. Гіппоалергенний. Не викликає алергію і роздратування шкіри.

Немає на складі

Швидке замовлення

Призначений для очищення варильних поверхонь зі скла, кераміки. Ефективно видаляє стійкий жир і бруд, не залишає розлучень. Обсяг-300 мл.

Немає на складі

Швидке замовлення

Викликає опіки шкіри та пошкодження очей. Очищає ефективно труби від засмічень волоссям і мила. Усуває неприємні запахи. Для всіх типів труб: пластик, метал, емаль.

Немає на складі

Швидке замовлення

Гранули для чищення стічних труб від засмічень волосся, що накопичилися жирів, мила. Усуває неприємні запахи. Флакон розрахований на 30 застосувань. Спосіб застосування: 1) видалити воду з раковини до рівня зливного отвору; 2) в зливний отвір засипати 1 столову ложку порошку Denkmit; 3) повільно залити 200 гр. холодної води; 4) почекати 30 хвилин і промити холодною водою.

Немає на складі

Швидке замовлення

Видаляє жирні плями і забруднення. Містить активні речовини, які проникають у верхній шар поверхні, що очищається, і сприяє видаленню бруду. Надає сяючого блиску і чистоту. Має захист Bitrex - випадкове проковтування дітьми.

Немає на складі

Швидке замовлення

Ефективний засіб для виведення плям для білих і кольорових тканин. Без фосфатів. Не містить хлору. Об'єм-500мл.

Немає на складі

Швидке замовлення

З ароматом Лемона. Очищає поверхні з нержавіючої сталі, хрому, олова, латуні, срібла і міді. Має водовідштовхуючий ефект. Має захист Bitrex - випадкове проковтування дітьми.

Немає на складі

Швидке замовлення

Запобігає утворенню мікробів і бактерій, підтримує чистоту і свіжість туалету. Об'єм-750мл. З ароматом Лемона. Не містить хлору, видаляє стійкі забруднення та іржу. Концентрована формула діє також і під водою, запобігає утворенню мікробів і бактерій, підтримує чистоту і свіжість туалету. Cодержат інгредієнти на основі відновлюваної сировини.

Немає на складі

Швидке замовлення

Спрей для дезінфекції поверхонь. Не містить хлор. Для дезінфекції місць приготування, прийому і зберігання їжі, холодильника, ванної кімнати. Знищує до 99,9% бактерій. Видаляє жир, бруд і неприємні запахи. Вказівки щодо застосування: розпиліть на очищену поверхню і залиште на 5 хвилин, а потім за допомогою губку або ганчірку для очищення. Після використання промийте поверхню водою.

Немає на складі

Швидке замовлення

Розрахований на 40 прань. Аромат Небесна свіжість. Містить натуральні ароматизатори, тому аромат буде легким і ненав'язливим. За допомогою активних речовин на рослинній основі, пом'якшує волокна тканини, захищає і надає приємний аромат. Підходить для бавовни, вовни, віскози, меланжевої тканини і синтетичних волокон. Одяг стає м'якою і приємною на дотик.

Немає на складі

Швидке замовлення

Розрахований на 40 прань. Ніжний квітковий аромат. Містить натуральні ароматизатори, тому аромат буде легким і ненав'язливим. За допомогою активних речовин на рослинній основі, пом'якшує волокна тканини, захищає і надає приємний аромат. Підходить для бавовни, вовни, віскози, меланжевої тканини і синтетичних волокон. Одяг стає м'якою і приємною на дотик.

Немає на складі

Швидке замовлення

Гель для посуду з ароматом лаванди. Об'єм - 500 мл. Для сухої і чутливої шкіри. Економний-2 мл на 5 літрів води. Безфосфатний. Не викликає алергію і роздратування шкіри.

Немає на складі

Швидке замовлення

Запобігає утворенню мікробів і бактерій, підтримує чистоту і свіжість туалету. Об'єм-750мл. З морським ароматом. Не містить хлору, видаляє стійкі забруднення та іржу. Концентрована формула діє також і під водою, запобігає утворенню мікробів і бактерій, підтримує чистоту і свіжість туалету. Cодержат інгредієнти на основі відновлюваної сировини.

Немає на складі

Швидке замовлення

На рослинній основі, не містить хлору, легко відмиває стійкі забруднення. Має легкий, приємний аромат. Не містить інгредієнтів тваринного походження. Об'єм-750мл.

Немає на складі

Швидке замовлення

Вага- 750г. Кисневий засіб для виведення плям порошкоподібний. Розрахований на 25 прань світлих речей. Без хлору. Безфосфатний. Підсилює властивості миючих засобів і виводить плями.

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Спеціально підібраний комплекс доглядає і піклується про дитячі тканинах, знімає статичну електрику, полегшує прасування, видаляє залишки прального порошку, робить білизну м'яким, ніжним і свіжим. Що входять до складу компоненти розроблені спеціально для чутливої дитячої шкіри. Не містить барвників, має нейтральний запах, не викликає алергії. Підходить як для ручного прання, так і для машинної.

Немає на складі

Швидке замовлення

Безфосфатний. Розрахований на 30 прань. Для прання виробів з делікатною, тонкої тканини, віскози. Формула «Анти-плями» розгладжує волокна.

Немає на складі

Швидке замовлення

Безфосфатний. З ланоліном для разглажкі волокон вовни. Розрахований на 30 прань. Для прання вовни, шовку, кашеміру і ангори. Температурний режим 30С.

Немає на складі

Швидке замовлення

Застосовується з самого народження. У його складі відсутні барвники, ароматизатори, консерванти, фосфати і фосфонати. Все те, що шкодить здоров'ю дитини і викликає алергію. Миючий засіб пройшов тестування в німецькій асоціації алергіків і астматиків DAAB. Ризик алергічних реакцій у зв'язку з його використанням зведений до мінімуму. Сертифікат DAAB гарантує безпеку і гіпоалергенність.

Немає на складі

Швидке замовлення

Об'єм - 1,5 л (кількість прань-30). Застосовується з народження. Безфосфатний гель для прання делікатних дитячих речей, вовни, шовку, пуху, овчини, кашеміру і ангорської вовни. Температурний режим-20-40 * С. Кількість прань-30. У його складі відсутні барвники, ароматизатори та консерванти. Все те, що шкодить здоров'ю дитини і викликає алергію. Миючий засіб пройшов тестування в німецькій асоціації алергіків і астматиків DAAB. Ризик алергічних реакцій у зв'язку з його використанням зведений до мінімуму.

Немає на складі

Швидке замовлення

Для прання тонких кольорових тканин і спортивного одягу. Дбайливо відпирає вироби з віскози, еластану, поліестеру, стрейча. Зберігає структуру мікромембранних волокон. Усуває неприємний запах з спортивного одягу. Температурний режим: 30-60С.

Немає на складі

Швидке замовлення

Кількість таблеток-65 штук. Двокомпонентні таблетки: миючий засіб і спеціальна сіль. Ефективні при митті посуду незначного забруднення, видалення плям чаю і кави з чашок. Очищає брудний посуд, надає їй чистий, сяючий вигляд. Максі упаковка. Обов'язково зняти фольгу.

Немає на складі

Швидке замовлення

Порошок DenkMit Summer Rain призначений для універсального прання. З квітковим ароматом. Розрахований на 20 прань (вага 1,35 кг). Температурний режим 20-95С. Засіб має високу миючу і плямовивідну здатністю, а також розгладжує натягнуті і пошкоджені волокна, що містять бавовну. До складу входить: концентрат порошку, антикальк для деталей пральної машини і ефективний засіб для виведення плям "Анти-плями" - виводить плями при низьких температурах. Підходить як для ручного, так і для машинного прання. Є ефективним при низьких температурах. Дозування-65 грам на 4-5 кг білизни.

Немає на складі

Швидке замовлення

Кількість-30 таблеток. На 50% складаються з природньої сировини. Не містять: барвників, консервантів, ароматизаторів. Є екологічно чистим продуктом. У складі вже є сіль і ополіскувач.

Немає на складі

Швидке замовлення

Призначений для прання білого одягу. Концентрат на 40 прань (об'єм 1л). Рідкий порошок захищає волокна тканини від ушкоджень під час прання. Починає діяти при 30С. Ніжна формула догляду зберігає тканини при кожному пранні. Формула захищає деталі пральної машини від накипу. Також підходить для шовку. Підходить як для ручного, так і для машинного прання. Без ароматизаторів і ароматів. Дозування: 25 мл на 4 кг білизни; 50мл на 5-6 кг білизни.

Немає на складі

Швидке замовлення

Пом'якшує воду і захищає машину від вапняного нальоту. Вага-2кг.

Немає на складі

Швидке замовлення

 Безфосфатні гелеві капсули. Кількість-30 штук. Капсули містять: миючий засіб, ополіскувач, сіль, захист скла, боротьба з корозією, захист деталей ПММ. Швидкорозчинні. Дозування 1 капсула = 1 мийка. Підходять для коротких програм. Низькотемпературні-50С.

Немає на складі

Швидке замовлення

Безфосфатний гель. Концентрат на 40 прань. Призначений для прання чорної білизни. Відпирає білизну при 30 С. Захищає волокна тканини від ушкоджень під час прання, завдяки спеціальній комбінації активних інгредієнтів захищає одяг від швидкого вимивання, зберігає колір білизни і захищає деталі пральної машини від накипу. Захист від ковтання дітьми-Bitrex. Підходить як для ручного, так і для машинного прання.

Немає на складі

Швидке замовлення

Порошок DenkMit предназначен для стирки универсального белья. Рассчитан на 40 стирок. Температурный режим 20-95С. Имеет приятный, нейтральный аромат. В состав входит: концентрат порошка, антикальк, пятновыводитель.

Немає на складі

Швидке замовлення

Полегшує прасування сухого і сильно пом'ятого білизни. Протівоаллергенний. Підходить для всіх волокон, за винятком натурального і штучного шовку (віскози). Застосування: добре струснути, рівномірно розпорошити на відстані 25 см., Залишити на кілька хвилин і зробити прасування, як зазвичай.

Немає на складі

Швидке замовлення

Місткість-1 літр. Рідина для прасок з отпарівателем. При використанні кошти не утворюється вапняний наліт і накип на внутрішніх деталях праски. Для полегшення прасування різних типів тканин. Надає речам квітковий аромат. Не містить інгредієнтів тваринного походження.

Немає на складі

Швидке замовлення

Надає сяючого блиску, видаляє плями від води і залишків вапна. Обов'язковий до застосування, якщо таблетки не мають в складі ополіскувач. З додаванням Bitrex-захист від проковтування дітьми.

Немає на складі

Швидке замовлення

Об'єм - 250 мл. Для глибокого очищення посудомийної машини, видалення неприємних запахів і накипу в важкодоступних місцях. Для разового застосування.

Немає на складі

Швидке замовлення

Розрахований на 60 циклів миття. Нейтралізатор неприємних запахів пмм DenkMit Lemon. Не залишає аромату на посуді, безпечний для всіх видів посуду. Блокує неприємний запах залишків їжі на посуді.

Немає на складі

Швидке замовлення

Розрахований на 120 циклів мийки. Нейтралізатор неприємних запахів в пмм DenkMit Ocean. Не залишає аромату на посуді, безпечний для всіх видів посуду. Блокує неприємний запах залишків їжі на посуді.

Немає на складі

Швидке замовлення

Кількість - 2 упаковки. Засіб для видалення накипу підходить для швидкого видалення накипу з побутової техніки: кавомашина, еспресо-машина, чайник. Застосування: розчиніть вміст 1 пакетика в 500 мл води; залийте розчин у резервуар для води; увімкніть прилад, дайте йому виконати свою функцію (зварити каву, закип'ятити воду). Після очищення від накипу промийте пристрій чистою водою (зварить каву, закип'ятіть воду). 

Немає на складі

Швидке замовлення

Для захисту нагрівального елементу від накипу. Кількість - 60 штук. Denkmit Anti-Kalk подвійної дії: забезпечує надійний захист від вапна машину і речі.

Немає на складі

Зроблено в Німеччині. 4-шарова туалетний папір преміум-класу. Один рулон має 180 відривів. В упаковці 16 рулонів (2880 відривів). Має відмінну адгезію. Ніжно впливає на шкіру. Без аромату.

Немає на складі

З ароматом Грейпфрут. Концентрат для видалення вапняного нальоту і мильних плям. Змінна ємність до очищувачу Denkmit Badreiniger. Об'єм-500 мл. Спосіб застосування: розпорошити засіб на поверхню, що очищається на відстані 30 см. Через 3-5 хвилин ретельно змити водою з використанням м'якої губки. Має захист Bitrex - випадкове проковтування дітьми.

Немає на складі

Безфосфатний порошок для універсального прання. Не викликає алергію, без барвників, консервантів з приємним квітковим ароматом. Підходить для прання дитячих речей. На 53% складається з органічної основи. До складу входить: натуральний цеоліт - природний мінерал, що володіє властивостями сорбенту; ПАР складається на 53% з рослинної основи; ензими - засіб для виведення плям. Температурний режим 20-60 С.

Немає на складі

Безфосфатний порошок для прання. Не викликає алергію, без барвників, консервантів з приємним квітковим ароматом. Підходить для прання дитячих речей. На 53% складається з органічної основи. До складу входить: натуральний цеоліт - природний мінерал, що володіє властивостями сорбенту; ПАР складається на 53% з рослинної основи; ензими - засіб для виведення плям. Температурний режим 20-60 С.

Немає на складі

Для видалення іржі, вапняного нальоту та мильних відкладень. Область застосування: душ, душові кабіни зі скла або акрилового пластика, ванни, раковини, унітазови, кераміка, хром і настінна плитка. Підходить для акрилових ванн. Високоефективна формула видаляє стійкі забруднення.

Немає на складі

Туалетний блок для унітазу 3 штуки. З ванільним ароматом. При кожному зливі забезпечує гігієнічну чистоту, нейтралізує запахи і надає приємний аромат. Регулярне використання запобігає утворенню відкладень під впливом води і сечі.

Немає на складі

Підвісна очищувач для унітазу. З цитрусовим ароматом. При кожному зливі забезпечує гігієнічну чистоту, нейтралізує запахи і надає приємний аромат. Регулярне використання запобігає утворенню відкладень під впливом води і сечі.

Немає на складі

Підвісна очищувач для унітазу. З морським ароматом. При кожному зливі забезпечує гігієнічну чистоту, нейтралізує запахи і надає приємний аромат. Регулярне використання запобігає утворенню відкладень під впливом води і сечі.

Немає на складі

Нейтралізатор неприємних запахів. Активні інгредієнти не залишають видимих слідів на тканині. Застосуємо для текстилю, взуття, килимів, м'яких меблів і штор. Об'єм-500мл.

Немає на складі

Рушники з мікрофібри 5 штук в різному кольорі. Призначені для очищення жирних і брудних кухонних поверхонь. Суміш не містить хімічні засоби для чищення.

Немає на складі

Завдяки входить до складу лимонної кислоти бруд, вапно і сеча ретельно видаляються. З ароматом океану. Містить хлор. Не містить інгредієнтів тваринного походження. Об'єм-1000мл.

Немає на складі

Об'єм - 250 мл. Спеціальна формула видаляє неприємні запахи, дезінфікує барабан і важкодоступні місця. Видаляє вапно і відкладення в важкодоступних місцях.

Переглянути всі