Fairy (19)

Fairy
Сортувати по:
Фільтр

Немає на складі

Швидке замовлення

Трисекційні капсули Fairy All in One. Велика упаковка - 115 шт. Багатофункціональні капсули для посудомийних машин 12 в 1. Ефективні для видалення жиру, очищення кераміки, скла, столового срібла.  Швидкорозчинні. Дозування 1 капсула = 1 мийка. Підходять для коротких програм.

Немає на складі

Швидке замовлення

Остання розробка компанії P & G. Капсули Fairy Platinum All in One Plus усувають природнеє помутніння посуду. З легким ароматом лимона. Упаковка - 28 шт. Відмивають засохлі залишки їжі, допомагають позбутися від нальоту, що накопичується з часом і відновити первісний блиск посуду. Швидкорозчинні. Підходять для коротких програм.

Немає на складі

Швидке замовлення

Остання розробка компанії P & G. Капсули Fairy Platinum All in One Plus усувають природнеє помутніння посуду. З легким ароматом лимона. Упаковка -  56 шт. Відмивають засохлі залишки їжі, допомагають позбутися від нальоту, що накопичується з часом і відновити первісний блиск посуду. Швидкорозчинні. Підходять для коротких програм.

Немає на складі

Швидке замовлення

Об'єм - 350 мл. Змінна ємність. Без дозатора. Fairy Active Foam піна для миття посуду. Інноваційний засіб дає можливість економно витрачати миючий засіб. Розрахована на 240 мийок. Концентрована формула поглинає жир, як магніт. Досить одного натискання, щоб перемити гору посуду.

Немає на складі

Швидке замовлення

Об'єм - 350 мл. Jar (Fairy) Active Foam ОРИГІНАЛЬНА піна для миття посуду з дозатором. Інноваційний засіб дає можливість економно витрачати миючий засіб. Розрахована на 240 мийок. Концентрована формула поглинає жир, як магніт. Досить одного натискання, щоб перемити гору посуду. Застосування: видавити безпосередньо на губку. Fairy - безпечний продукт, розроблений в європейському науково-дослідному центрі (Brussels Innovation Centre) і повністю змивається з посуду.

Немає на складі

Швидке замовлення

Об'єм - 450мл. Fairy ultra plus без аромату. Стійка піна з ефективної очищає здатністю. Густа консистенція дає можливість економно витрачати миючий засіб. Концентрована формула миттєво розчиняє жир. Досить однієї краплі для миття посуду. Fairy - безпечний продукт, розроблений в європейському науково-дослідному центрі (Brussels Innovation Centre) і повністю змивається з посуду.

Немає на складі

Швидке замовлення

Об'єм - 1200 мл. Fairy Platinum без аромату. Густа консистенція дає можливість економно витрачати миючий засіб. Концентрована формула миттєво розчиняє жир. Досить однієї краплі для миття посуду. Fairy - безпечний продукт, розроблений в європейському науково-дослідному центрі (Brussels Innovation Centre) і повністю змивається з посуду.

Немає на складі

Швидке замовлення

Остання розробка компанії P & G. Чотирьохсекційні капсули Fairy Platinum All in One з ароматом лимона. Кількість - 85 шт (п'ять упаковок по 17 капсул). Формула дозволяє впоратися з найскладнішими забрудненнями. Містить сіль і ополіскувач з захистом скла і срібла. Склад перешкоджає накопиченню жиру в дренажній системі, фільтрах і розпилювальні кронштейні. Швидкорозчинні. Підходять для коротких програм.

Немає на складі

Швидке замовлення

Остання розробка компанії P & G. Мультифункціональний гель Fairy Platinum All in One з ароматом лимону. Розрахований на 32 застосування. Формула дозволяє впоратися з найскладнішими забрудненнями. Містить сіль, ополіскувач з захистом скла і срібла. Склад перешкоджає накопиченню жиру в дренажній системі, фільтрах і розпилювальних кронштейнах. Швидкорозчинний. Підходить для коротких програм.

Немає на складі

Остання розробка компанії P & G. Чотирьохсекційні капсули Fairy Platinum All in One з ароматом лимона. Упаковка - 63 шт. Формула дозволяє впоратися з найскладнішими забрудненнями. Містить сіль і ополіскувач з захистом скла і срібла. Склад перешкоджає накопиченню жиру в дренажній системі, фільтрах і розпилювальні кронштейні. Швидкорозчинні. Підходять для коротких програм.

Немає на складі

Чотирьохсекційні капсули Fairy Platinum All in One з ароматом лимона і безфосфатний гель. Формула дозволяє впоратися з найскладнішими завданнями. Містить сіль і ополіскувач з захистом скла і срібла. Склад перешкоджає накопиченню жиру в дренажній системі, фільтрах і розпилювальні кронштейні. Швидкорозчинні. Підходять для коротких програм.

Немає на складі

Об'єм - 375 мл. Fairy espuma activa - активна піна для миття посуду. Інноваційний засіб дає можливість економно витрачати миючий засіб. Розраховано на 240 мийок. Концентрована формула поглинає жир, як магніт. Досить одного натискання, щоб перемити гору посуду. Застосування: видавити безпосередньо на губку. Fairy - безпечний продукт, розроблений в європейському науково-дослідному центрі (Brussels Innovation Centre) і повністю змивається з посуду.

Немає на складі

Об'єм - 1050 мл. Fairy Platinum без аромату. Густа консистенція дає можливість економно витрачати миючий засіб. Концентрована формула миттєво розчиняє жир. Досить однієї краплі для миття посуду. Fairy - безпечний продукт, розроблений в європейському науково-дослідному центрі (Brussels Innovation Centre) і повністю змивається з посуду.

Немає на складі

Для універсального прання. У пачці 105 капсул. Нагороджений знаком Skin Health Alliance і сертифікований Британським Алергічним Фондом Allergy UK. Визнаний № 1 брендом білизни для чутливої ​​шкіри. Одна капсула на 5 кг слобозабрудненої білизни.

Немає на складі

Для універсального прання. У пачці 35 капсул. Нагороджений знаком Skin Health Alliance і сертифікований Британським Алергічним Фондом Allergy UK. Визнаний № 1 брендом білизни для чутливої ​​шкіри. Одна капсула на 5 кг слобозабрудненої білизни.

Немає на складі

Остання розробка компанії P & G. Чотирьохсекційні капсули Fairy Platinum All in One з ароматом лимона. Кількість - 135 шт (п'ять упаковок по 27 капсул). Формула дозволяє впоратися з найскладнішими забрудненнями. Містить сіль і ополіскувач з захистом скла і срібла. Склад перешкоджає накопиченню жиру в дренажній системі, фільтрах і розпилювальні кронштейні. Швидкорозчинні. Підходять для коротких програм.

Немає на складі

Остання розробка компанії P & G. Чотирьохсекційні капсули Fairy Platinum All in One з ароматом лимона. Упаковка - 108 шт. Формула дозволяє впоратися з найскладнішими забрудненнями. Містить сіль і ополіскувач з захистом скла і срібла. Склад перешкоджає накопиченню жиру в дренажній системі, фільтрах і розпилювальні кронштейні. Швидкорозчинні. Підходять для коротких програм.

Немає на складі

Остання розробка компанії P & G. Чотирьохсекційні капсули Fairy Platinum All in One з ароматом лимона. Упаковка - 81 шт. Формула дозволяє впоратися з найскладнішими забрудненнями. Містить сіль і ополіскувач з захистом скла і срібла. Склад перешкоджає накопиченню жиру в дренажній системі, фільтрах і розпилювальних кронштейнах. Швидкорозчинні. Підходять для коротких програм.

Немає на складі

Остання розробка компанії P & G. Чотирьохсекційні капсули Fairy Platinum All in One з ароматом лимона. Упаковка - 18 шт. Формула дозволяє впоратися з найскладнішими забрудненнями. Містить сіль і ополіскувач з захистом скла і срібла. Склад перешкоджає накопиченню жиру в дренажній системі, фільтрах і розпилювальні кронштейні. Швидкорозчинні. Підходять для коротких програм.

Бренд Fairy також як і Jar належать компанії Procter & Gamble, яка була заснована в 1837 році виробником свічок Вільямом Проктером і виробником мила Джеймсом Гемблом в Огайо, США. Під брендом Фейрі компанія виробляє побутову хімію для країн східної Європи. Для центральної та південної частин Європи бренд побутової хімії носить назву Jar (Яр, Джар в залежності від мови). Засоби для посудомийних машин виробляються на заводах в Бельгії, Чехії та Іспанії.

Переглянути всі