Fairy (22)

Fairy
Сортувати по:
Фільтр

Немає на складі

Швидке замовлення

Трисекційні капсули Fairy All in One. Велика упаковка - 115 шт. Багатофункціональні капсули для посудомийних машин 12 в 1. Ефективні для видалення жиру, очищення кераміки, скла, столового срібла.  Швидкорозчинні. Дозування 1 капсула = 1 мийка. Підходять для коротких програм.

Немає на складі

Швидке замовлення

Об'єм-900 мл. Концентрована рідина для миття посуду з ароматом граната. JAR Fairy - безпечний продукт, розроблений в європейському науково-дослідному центрі (Brussels Innovation Centre) і повністю змивається з посуду. Густа консистенція дає можливість економно витрачати миючий засіб. Концентрована формула миттєво розчиняє жир. Досить однієї краплі для миття посуду.

 

Немає на складі

Швидке замовлення

Об'єм-900 мл. Концентрована рідина для миття посуду з ароматом лимона. Fairy - безпечний продукт, розроблений в європейському науково-дослідному центрі (Brussels Innovation Centre) і повністю змивається з посуду. Густа консистенція дає можливість економно витрачати миючий засіб. Концентрована формула миттєво розчиняє жир. Досить однієї краплі для миття посуду.

Немає на складі

Швидке замовлення

Вага - 2,6 кг ( 40 прання). Порошок для універсального прання. Найм'якший у світі небіологічний порошок. Fairy Non Bio Powder містить натуральні інгредієнти, які створені, щоб працювати в гармонії з вашою шкірою, щоб пом’якшити тканини. Дерматологично протестований. Не викликає алергії і роздратування шкіри. Нагороджений знаком Skin Health Alliance і сертифікований Британським Алергічним Фондом Allergy UK. Визнаний № 1 брендом білизни для чутливої ​​шкіри. Дозування: 65 г - 5-6 кг білизни, 130 г - 6-8 кг білизни. Для досягнення найкращих результатів першим помістіть порошок Fairy Non Bio прямо в барабан, а потім покладіть зверху одяг.

Немає на складі

Швидке замовлення

Для універсального прання. У пачці 72 капсули. Нагороджений знаком Skin Health Alliance і сертифікований Британським Алергічним Фондом Allergy UK. Визнаний № 1 брендом білизни для чутливої ​​шкіри. Одна капсула на 5 кг слобозабрудненої білизни.

Немає на складі

Швидке замовлення

Остання розробка компанії P & G. Чотирьохсекційні капсули Fairy Platinum All in One з ароматом лимона. Кількість - 85 шт (п'ять упаковок по 17 капсул). Формула дозволяє впоратися з найскладнішими забрудненнями. Містить сіль і ополіскувач з захистом скла і срібла. Склад перешкоджає накопиченню жиру в дренажній системі, фільтрах і розпилювальні кронштейні. Швидкорозчинні. Підходять для коротких програм.

Немає на складі

Швидке замовлення

Для універсального прання. Об `єм - 5 л ( 100 прання). Найм'якший у світі небіологічний гель. Fairy Non Bio містить натуральні інгредієнти, які створені, щоб працювати в гармонії з вашою шкірою, щоб пом’якшити тканини. Дерматологично протестований. Не викликає алергії і роздратування шкіри. Нагороджений знаком Skin Health Alliance і сертифікований Британським Алергічним Фондом Allergy UK. Визнаний № 1 брендом білизни для чутливої ​​шкіри.  Дозування: 4-5кг-35мл; 6-8кг-55мл; 9кг-70мл. На відміну від прального порошку, пральна рідина універсальна, проста у використанні, а також підходить для попередньої обробки сильно забрудненого одягу.

Немає на складі

Швидке замовлення

Остання розробка компанії P & G. Мультифункціональний гель Fairy Platinum All in One з ароматом лимону. Розрахований на 32 застосування. Формула дозволяє впоратися з найскладнішими забрудненнями. Містить сіль, ополіскувач з захистом скла і срібла. Склад перешкоджає накопиченню жиру в дренажній системі, фільтрах і розпилювальних кронштейнах. Швидкорозчинний. Підходить для коротких програм.

Немає на складі

Остання розробка компанії P & G. Капсули Fairy Platinum All in One Plus усувають природнеє помутніння посуду. З легким ароматом лимона. Упаковка - 28 шт. Відмивають засохлі залишки їжі, допомагають позбутися від нальоту, що накопичується з часом і відновити первісний блиск посуду. Швидкорозчинні. Підходять для коротких програм.

Немає на складі

Остання розробка компанії P & G. Капсули Fairy Platinum All in One Plus усувають природнеє помутніння посуду. З легким ароматом лимона. Упаковка -  56 шт. Відмивають засохлі залишки їжі, допомагають позбутися від нальоту, що накопичується з часом і відновити первісний блиск посуду. Швидкорозчинні. Підходять для коротких програм.

Немає на складі

Об'єм - 350 мл. Змінна ємність. Без дозатора. Fairy Active Foam піна для миття посуду. Інноваційний засіб дає можливість економно витрачати миючий засіб. Розрахована на 240 мийок. Концентрована формула поглинає жир, як магніт. Досить одного натискання, щоб перемити гору посуду.

Немає на складі

Об'єм - 350 мл. Jar (Fairy) Active Foam ОРИГІНАЛЬНА піна для миття посуду з дозатором. Інноваційний засіб дає можливість економно витрачати миючий засіб. Розрахована на 240 мийок. Концентрована формула поглинає жир, як магніт. Досить одного натискання, щоб перемити гору посуду. Застосування: видавити безпосередньо на губку. Fairy - безпечний продукт, розроблений в європейському науково-дослідному центрі (Brussels Innovation Centre) і повністю змивається з посуду.

Немає на складі

Об'єм-900 мл. З ягідним ароматом. Fairy - безпечний продукт, розроблений в європейському науково-дослідному центрі (Brussels Innovation Centre) і повністю змивається з посуду. Густа консистенція дає можливість економно витрачати миючий засіб. Концентрована формула миттєво розчиняє жир. Досить пара крапель для миття посуду.

Немає на складі

Об'єм-900 мл. З ароматом бузку. Fairy - безпечний продукт, розроблений в європейському науково-дослідному центрі (Brussels Innovation Centre) і повністю змивається з посуду. Густа консистенція дає можливість економно витрачати миючий засіб. Концентрована формула миттєво розчиняє жир. Досить пара крапель для миття посуду.

Немає на складі

Об'єм-450 мл. З ароматом мандарину. Fairy - безпечний продукт, розроблений в європейському науково-дослідному центрі (Brussels Innovation Centre) і повністю змивається з посуду. Густа консистенція дає можливість економно витрачати миючий засіб. Концентрована формула миттєво розчиняє жир. Досить однієї краплі для миття посуду.

Немає на складі

Об'єм-900 мл. Концентрована рідина для миття посуду з ароматом чайне дерево - м'ята. Ніжно ставится до рук. JAR Fairy - безпечний продукт, розроблений в європейському науково-дослідному центрі (Brussels Innovation Centre) і повністю змивається з посуду. Густа консистенція дає можливість економно витрачати миючий засіб. Концентрована формула миттєво розчиняє жир. Досить однієї краплі для миття посуду.

 

Немає на складі

Об'єм-660 мл. З ароматом лимона. Революційна технологія перевернута пляшка для легкого дозування до останньої краплі. Кришка оснащена технологією запобігання витоку, яка дозволяє видавлювати до останньої краплі. Не містить консервантів, не викликає роздратування шкіри. Активні компоненти розчинять жир навіть у холодній воді. Fairy - безпечний продукт, розроблений в європейському науково-дослідному центрі (Brussels Innovation Centre) і повністю змивається з посуду. Густа консистенція дає можливість економно витрачати миючий засіб.

Немає на складі

Об'єм-780 мл. З ароматом лимона. Fairy - безпечний продукт, розроблений в європейському науково-дослідному центрі (Brussels Innovation Centre) і повністю змивається з посуду. Густа консистенція дає можливість економно витрачати миючий засіб. Концентрована формула миттєво розчиняє жир. Досить однієї краплі для миття посуду.

Немає на складі

Об'єм - 430 мл. З ароматом граната. Концентрована формула миттєво розчиняє жир. Досить однієї краплі для миття посуду. Густа консистенція дає можливість економно витрачати миючий засіб. Fairy - безпечний продукт, розроблений в європейському науково-дослідному центрі (Brussels Innovation Centre) і повністю змивається з посуду.

Немає на складі

Гіпоалергенний ополіскувач Fairy non bio призначений для людей з чутливою шкірою. Концентрат розрахований на 50 прань (1750мл). Fairy Non-Bio містить суперм'які віддушки, що мають менше парфумерних алергенів. Це робиться для того, щоб мінімізувати ризик алергічних шкірних реакцій. Кондиціонер для тканини Fairy акредитований дерматологами Skin Health Alliance, а його ніжна формула зробить одяг м'яким та приємним. Без фосфатів і формальдегідів. Для всіх видів тканин. Має ніжний аромат чистоти. Дозування - 35 мл на прання. Кондиціонер зробить ваші речі після прання м'якими, приємними на дотик і ароматними. Він закріпить чистоту і свіжість білизни після прання на тривалий час, додасть білизни фантастичний аромат і дозволить вашим речам пахнути справжньою розкішшю.

Немає на складі

Об'єм - 900 мл. Fairy Original без аромату. Густа консистенція дає можливість економно витрачати миючий засіб. Концентрована формула миттєво розчиняє жир. Досить однієї краплі для миття посуду. Fairy - безпечний продукт, розроблений в європейському науково-дослідному центрі (Brussels Innovation Centre) і повністю змивається з посуду.

Немає на складі

Остання розробка компанії P & G. Чотирьохсекційні капсули Fairy Platinum All in One з ароматом лимона. Кількість - 135 шт (п'ять упаковок по 27 капсул). Формула дозволяє впоратися з найскладнішими забрудненнями. Містить сіль і ополіскувач з захистом скла і срібла. Склад перешкоджає накопиченню жиру в дренажній системі, фільтрах і розпилювальні кронштейні. Швидкорозчинні. Підходять для коротких програм.

Бренд Fairy також як і Jar належать компанії Procter & Gamble, яка була заснована в 1837 році виробником свічок Вільямом Проктером і виробником мила Джеймсом Гемблом в Огайо, США. Під брендом Фейрі компанія виробляє побутову хімію для країн східної Європи. Для центральної та південної частин Європи бренд побутової хімії носить назву Jar (Яр, Джар в залежності від мови). Засоби для посудомийних машин виробляються на заводах в Бельгії, Чехії та Іспанії.

Переглянути всі