Finish (32)

Finish
Сортувати по:
Фільтр

Немає на складі

Швидке замовлення

Новинка від Finish. Кількість-60 штук. Finish Quantum Ultimate Activblu це капсули з трихкамерной технологією: рідка кулька POWERBALL - додає сяючий блиск; гель - бореться з жиром; порошок - видаляє стійкі забруднення. Має технологію Activblu - вдосконалений порошок з відбілювачем, який видаляє стійкі плями від чаю та кави. 

Немає на складі

Швидке замовлення

Максимум функцій для ідеальної чистоти і супер блиску. Кількість-60 штук. З ароматом Лайм. Finish Quantum Lime - мультифункціональні капсули для посудомийних машин 12 в 1. Складаються з порошку, гелю, ополіскувача та захисту деталей ПММ від накипу і іржі. Не вимагають додаткового використання солі і ополіскувача *. * При середньої жорсткості води.

Немає на складі

Швидке замовлення

Максимум функцій для ідеальної чистоти і супер блиску. Кількість-60 штук. З ароматом лимона. Finish Quantum Lemon - мультифункціональні капсули для посудомийних машин 12 в 1. Складаються з порошку, гелю, ополіскувача та захисту деталей ПММ від накипу і іржі. Не вимагають додаткового використання солі і ополіскувача *. * При середньої жорсткості води.

Немає на складі

Швидке замовлення

Кількість-60 штук. Без ароматизатора. Капсули Finish Quantum All In 1 - новинка, яка прийшла на заміну відомих Finish Quantum. Капсула має таку ж саму кількість функцій - 12. Містить три камери: порошок для видалення складних забруднень; гель для розщеплення жиру; ополіскувач, який не залишає підтіканнь; захист деталей посудомийки від накипу і іржі. Капсула ефективно справляється з забрудненнями з першого разу і забезпечує сяючу чистоту і супер блиск. Капсулу не потрібно розгортати. Брати тільки сухими руками. Для найкращих результатів миття використовуйте температурний режим 50-55 ° С або в режимі Авто. Для миття посуду на коротких циклах, помістіть капсулу на дно машини. Якщо у вас жорстка вода додаткове використання солі і ополіскувача-обов'язкові. Використовуючи дані капсули, ви отримуєте: повністю вимитий жир; посуд після використання не буває липким і слизьким; не залишаються підтікання і плями - ні від засобу, ні від води; скляний посуд ідеально чистий і прозорий; посуд блищить від чистоти; запаху на посуді немає.

Немає на складі

Швидке замовлення

Максимум функцій для ідеальної чистоти і супер блиску. Кількість-60 штук. Без ароматизатора. Finish Quantum - мультифункціональні капсули для посудомийних машин 12 в 1. Складаються з порошку, гелю, ополіскувача та захисту деталей ПММ від накипу і іржі. Не вимагають додаткового використання солі і ополіскувача *. * При середньої жорсткості води.

Немає на складі

Швидке замовлення

Швидкорозчинний гель для пмм Finish All in 1 Max. Розрахований на 32 цикла мийки, дозування 20 мл. У складі є сіль і ополіскувач. Гель Finish All in 1 Max ідеальний для використання на коротких циклах - він швидко розчиняється.

Немає на складі

Швидке замовлення

Кількість-120 штук (дві упаковки по 60шт). Максимум функцій для ідеальної чистоти і супер блиску. Finish Quantum - мультифункціональні капсули для посудомийних машин 12 в 1. Складаються з порошку, гелю, ополіскувача та захисту деталей ПММ від накипу і іржі. Не вимагають додаткового використання солі і ополіскувача *. * При середньої жорсткості води.

Немає на складі

Швидке замовлення

Кількість-120 штук (дві упаковки по 60шт). Максимум функцій для ідеальної чистоти і супер блиску. Finish Quantum Lemon + Quantum Lime - мультифункціональні капсули для посудомийних машин 12 в 1. Складаються з порошку, гелю, ополіскувача та захисту деталей ПММ від накипу і іржі. Не вимагають додаткового використання солі і ополіскувача *. * При середньої жорсткості води.

Немає на складі

Швидке замовлення

Кількість-120 штук (дві упаковки по 60шт). Максимум функцій для ідеальної чистоти і супер блиску. Finish Quantum + Quantum Lime - мультифункціональні капсули для посудомийних машин 12 в 1. Складаються з порошку, гелю, ополіскувача та захисту деталей ПММ від накипу і іржі. Не вимагають додаткового використання солі і ополіскувача *. * При середньої жорсткості води.

Немає на складі

Швидке замовлення

Кількість-120 штук (дві упаковки по 60шт). Максимум функцій для ідеальної чистоти і супер блиску. Finish Quantum + Quantum Lemon - мультифункціональні капсули для посудомийних машин 12 в 1. Складаються з порошку, гелю, ополіскувача та захисту деталей ПММ від накипу і іржі. Не вимагають додаткового використання солі і ополіскувача *. * При середньої жорсткості води.

Немає на складі

Швидке замовлення

Кількість - 188 шт (дві упаковки по 94 таблетки). Всі функції в одній таблетці для ідеальної чистоти і блиску. Finish All in One Max - багатофункціональні таблетки для посудомийних машин 10 в 1. Ефективні для видалення жиру, очищення кераміки, скла, столового срібла. Не вимагають додаткового використання солі і ополіскувача *. * При середньої жорсткості води.

Немає на складі

Швидке замовлення

Пошкоджена упаковка. Всі функції в одній таблетці для ідеальної чистоти і блиску. Кількість-94 шт. Finish All in One Max - багатофункціональні таблетки для посудомийних машин 10 в 1. Ефективні для видалення жиру, очищення кераміки, скла, столового срібла. Не вимагають додаткового використання солі і ополіскувача *. * При середньої жорсткості води.

Немає на складі

Швидке замовлення

Всі функції в одній таблетці для ідеальної чистоти і блиску. Кількість-94 шт. Finish All in One Max - багатофункціональні таблетки для посудомийних машин 10 в 1. Ефективні для видалення жиру, очищення кераміки, скла, столового срібла. Не вимагають додаткового використання солі і ополіскувача *. * При середньої жорсткості води.

Немає на складі

Швидке замовлення

Об 'єм-800 мл. Розрахований на 160 циклів миття. Finish Shine & Protect-рідкий ополіскувач для посудомийної машини. Функції: прискорює процес сушіння; запобігає утворенню вапняного нальоту; усуває плями, патьоки і жирну плівку на посуді; повертає столових приладів, тарілках первісний блиск і усуває всі неприємні запахи.

Немає на складі

Швидке замовлення

З ароматом Лимон. Для глибокого очищення посудомийної машини, видалення неприємних запахів і накипу в важкодоступних місцях. Для разового застосування. Об'єм - 250 мл. Новий ергономічний дизайн для кращої фіксації.

Немає на складі

Швидке замовлення

Об 'єм-800 мл. Finish рідкий ополіскувач для посудомийної машини з ароматом Лимон. Функції: прискорює процес сушіння; запобігає утворенню вапняного нальоту; усуває плями, патьоки і жирну плівку на посуді; повертає столових приладів, тарілках первісний блиск і усуває всі неприємні запахи.

Немає на складі

Швидке замовлення

Вага - 4 кг. Це крупна сіль. Вона довше вимивається з контейнера. Пом'якшує воду і захищає машину від вапняного нальоту.

Немає на складі

Швидке замовлення

Без аромату. Для глибокого очищення посудомийної машини, видалення неприємних запахів і накипу в важкодоступних місцях. Для разового застосування. Об'єм - 250 мл. Новий ергономічний дизайн для кращої фіксації.

Немає на складі

Новинка від Finish. Кількість-65 капсул. З ароматом Лимон. Finish Quantum Ultimate Activblu це капсули з трихкамерной технологією: рідка кулька POWERBALL - додає сяючий блиск; гель - бореться з жиром; порошок - видаляє стійкі забруднення. Має технологію Activblu - вдосконалений порошок з відбілювачем, який видаляє стійкі плями від чаю та кави. 

Немає на складі

Новинка від Finish. Кількість-60 штук. З ароматом Лимон. Finish Quantum Ultimate Activblu це капсули з трихкамерной технологією: рідка кулька POWERBALL - додає сяючий блиск; гель - бореться з жиром; порошок - видаляє стійкі забруднення. Має технологію Activblu - вдосконалений порошок з відбілювачем, який видаляє стійкі плями від чаю та кави. 

Немає на складі

Новинка від Finish. Кількість-51 шт. Без ароматизатора. Трикамерна технологія капсули: має 3 окремі швидкорозчинні камери, які забезпечують 3 різних активних дії: усунення стійких забруднень, видалення жиру і сяючий блиск. Новий дизайн капсули і більше концентрована формула. Finish Quantum Ultimate - мультифункціональні капсули для посудомийних машин 14 в 1. Складаються з порошку, гелю, ополіскувача та захисту деталей ПММ від накипу і іржі. Не вимагають додаткового використання солі і ополіскувача *. * При середньої жорсткості води.

Немає на складі

Кількість-60 штук. З ароматом лимона. Капсули Finish Quantum All In 1 - новинка, яка прийшла на заміну відомих Finish Quantum. Капсула має таку ж саму кількість функцій - 12. Містить три камери: порошок для видалення складних забруднень; гель для розщеплення жиру; ополіскувач, який не залишає підтіканнь; захист деталей посудомийки від накипу і іржі. Капсула ефективно справляється з забрудненнями з першого разу і забезпечує сяючу чистоту і супер блиск. Капсулу не потрібно розгортати. Брати тільки сухими руками. Для найкращих результатів миття використовуйте температурний режим 50-55 ° С або в режимі Авто. Для миття посуду на коротких циклах, помістіть капсулу на дно машини. Якщо у вас жорстка вода додаткове використання солі і ополіскувача-обов'язкові. Використовуючи дані капсули, ви отримуєте: повністю вимитий жир; посуд після використання не буває липким і слизьким; не залишаються підтікання і плями - ні від засобу, ні від води; скляний посуд ідеально чистий і прозорий; посуд блищить від чистоти; запаху на посуді немає.

Немає на складі

Новинка від Finish. Кількість-102 штук (дві упаковки по 51 шт) - Finish Quantum Ultimate Lemon + Finish Quantum Ultimate. Трикамерна технологія капсули має 3 окремі швидкорозчинні камери, які забезпечують 3 різних активних дії: усунення стійких забруднень, видалення жиру і сяючий блиск. Новий дизайн капсули і більше концентрована формула. Finish Quantum Ultimate - мультифункціональні капсули для посудомийних машин 14 в 1. Складаються з порошку, гелю, ополіскувача та захисту деталей ПММ від накипу і іржі. Не вимагають додаткового використання солі і ополіскувача *. * При середньої жорсткості води.

Немає на складі

Новинка від Finish. Кількість-36 штук. З ароматом Лимон. Finish Quantum Ultimate це капсули з трихкамерной технологією: рідка кулька POWERBALL - додає сяючий блиск; гель - бореться з жиром; порошок - видаляє стійкі забруднення. 

Немає на складі

Пара капсул мають тріщини камери з порошком. Капсули зроблені у вересні 2021 року. Пачка запечатана. Перед відправкою скину фото. Максимум функцій для ідеальної чистоти і супер блиску. Кількість-60 штук. Без ароматизатора. Finish Quantum Max - мультифункціональні капсули для посудомийних машин 14 в 1. Складаються з порошку, гелю, ополіскувача та захисту деталей ПММ від накипу і іржі. Не вимагають додаткового використання солі і ополіскувача *. * При середньої жорсткості води.

Немає на складі

Пара капсул мають тріщини камери з порошком. Капсули зроблені в жовтні 2020 року. Пачка запечатана. Перед відправкою скину фото. Максимум функцій для ідеальної чистоти і супер блиску. Кількість-60 штук. З ароматом Лайм. Finish Quantum Max Lime - мультифункціональні капсули для посудомийних машин 12 в 1. Складаються з порошку, гелю, ополіскувача та захисту деталей ПММ від накипу і іржі. Не вимагають додаткового використання солі і ополіскувача *. * При середньої жорсткості води.

Немає на складі

Пара капсул мають тріщини камери з порошком. Капсули зроблені в жовтні 2020 року. Пачка запечатана. Перед відправкою скину фото. Максимум функцій для ідеальної чистоти і супер блиску. Кількість-60 штук. З ароматом лимона. Finish Quantum Max Lemon - мультифункціональні капсули для посудомийних машин 12 в 1. Складаються з порошку, гелю, ополіскувача та захисту деталей ПММ від накипу і іржі. Не вимагають додаткового використання солі і ополіскувача *. * При середньої жорсткості води.

Немає на складі

Новинка від Finish. Кількість-51 шт. З ароматом Лимон. Трикамерна технологія капсули: має 3 окремі швидкорозчинні камери, які забезпечують 3 різних активних дії: усунення стійких забруднень, видалення жиру і сяючий блиск. Новий дизайн капсули і більше концентрована формула. Finish Quantum Ultimate - мультифункціональні капсули для посудомийних машин 14 в 1. Складаються з порошку, гелю, ополіскувача та захисту деталей ПММ від накипу і іржі. Не вимагають додаткового використання солі і ополіскувача *. * При середньої жорсткості води.

Немає на складі

Таблетки для посудомийних машин Finish Classic - це порошок, спресований в таблетки. Без аромату. Економне рішення для чистоти вашої посуди. Кількість-90 штук. Використання солі та ополіскувача - обов'язкові.

Немає на складі

Таблетки для посудомийних машин Finish Classic - це порошок, спресований в таблетки. Без аромату. Економне рішення для чистоти вашої посуди. Кількість-140 штук. Використання солі та ополіскувача - обов'язкові.

Немає на складі

Завозяться з Угорщини. Таблетки для посудомийних машин Finish Classic - це порошок, спресований в таблетки. З ароматом лимона. Економне рішення для чистоти вашого посуду. Кількість-100 штук. Використання солі та ополіскувача - обов'язкові.

Немає на складі

Вага - 1,5 кг. Це крупна сіль. Вона довше вимивається з контейнера. Пом'якшує воду і захищає машину від вапняного нальоту.

Переглянути всі