Persil (12)

Persil
Сортувати по:
Фільтр

Немає на складі

Швидке замовлення

Концентрат на 40 прань. Гель для прання дитячої білизни. Протівоаллергенний, дерматологічно протестований. Температурний режим 20-95 С. З легким, мінімальним ароматом натурального мила.

Немає на складі

Швидке замовлення

Для универсальной стирки. Температурный режим 20-95 С. С цветочным ароматом Silan. Защищает цвет ткани, содержит пятновыводитель и защищает от накипи детали стиральной машины. Концентрат на 40 стирок. Дозировка—50мл на одну стирку.

Немає на складі

Швидке замовлення

Упакований у поліетиленовий мішок. Вага 10кг (128 прань). Має пухнасту структуру і високу концентрацію. Для універсального прання. З кондиціонером Silan. У складі мікрогранули перлини свіжості від Silan. Сілан насичує тканини приємним квітковим ароматом. Спеціальна формула супер ензими захищає волокна тканини від руйнування, зберігає форму і яскравість кольорів речей. Температурний режим 20-95 С. Видаляє плями при 1-й пранні, не залишає слідів на одязі, доглядає за тканиною і захищає колір, додає одягу приємний аромат. Має захист від накипу. Дозування: 4-5кг-100 г; 6-8кг-120 г; 9кг-140 г.

Немає на складі

Швидке замовлення

Концентрат на 40 прань. Для універсального прання. Температурний режим 20-95 С. Захищає колір тканини від старіння, містить засіб для виведення плям і очищає від накипу деталі пральної машини. Дозування-50 мл на одне прання. Глибоко проникає в тканину для видалення найстійкіших плям. Спеціальна формула виведення плям забезпечує ефект навіть при низьких температурах.

Немає на складі

Швидке замовлення

Для прання кольорової білизни. Температурний режим 20-60 С. З приємним ароматом. Захищає колір тканини, містить засіб для виведення плям і захищає від накипу деталі пральної машини. Концентрат на 40 прань. Дозування-50мл на одне прання.

Немає на складі

Швидке замовлення

Для прання кольорової білизни. Температурний режим 20-60 С. З ароматом лаванди. Захищає колір тканини, містить засіб для виведення плям і захищає від накипу деталі пральної машини. Концентрат на 40 прань. Дозування-50мл на одне прання.

Немає на складі

Швидке замовлення

Для універсального прання. Температурний режим 20-95 С. Захищає колір тканини від старіння, містить засіб для виведення плям і очищає від накипу деталі пральної машини. Концентрат на 116 прань. Дозування: 4-5кг-55 мл; 6-8кг-75 мл; 9кг-110 мл. Глибоко проникає в тканину для видалення найстійкіших плям. Спеціальна формула виведення плям забезпечує ефект навіть при низьких температурах.

Немає на складі

Швидке замовлення

Для прання кольорових тканин. Температурний режим 20-60 С. Захищає колір тканини від вимивання, містить засіб для виведення плям і очищає від накипу деталі пральної машини. Концентрат на 116 прань. Дозування: 4-5кг-55 мл; 6-8кг-75 мл; 9кг-110 мл. Глибоко проникає в тканину для видалення найстійкіших плям. Спеціальна формула виведення плям забезпечує ефект навіть при низьких температурах.

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Последняя разработка компании Хенкель. Кількість - 33 капсули. Сверхмощная четырехкомпонентная капсула. Первый компонент удаляет стойкие пятна, проникая глубоко внутрь. Второй компонент обеспечивает защиту цвета ткани. Третий придает свежесть улучшенной парфюмерной композицией. Четвертый защищает волокна от старения. Температурный режим: 20-60С. Одна капсула на 4-6 кг слабозагрязненного белья.

Немає на складі

Последняя разработка компании Хенкель. Кількість - 33 капсули. Сверхмощная четырехкомпонентная капсула. Первый компонент удаляет стойкие пятна, проникая глубоко внутрь. Второй компонент обеспечивает защиту цвета ткани. Третий придает свежесть улучшенной парфюмерной композицией. Четвертый защищает волокна от старения. Температурный режим: 20-90С. Одна капсула на 4-6 кг слабозагрязненного белья.

Переглянути всі